Hlavní nabídka:

Listopad

Fotogalerie > 2017
4.listopadu: V Domě dětí a mládeže Šuplík se uskutečnil 8. ročník výstavy plastikových modelů, a prvního ročníku Memoriálu pplk. Václava Švece. Výstavy se zúčastnilo kolem 50 modelářů.
4. listopadu: Ve sportovní hale se uskutečnil podzimní squashový turnaj, kterého se zúčastnilo devět závodníků včetně jedné ženy. Vítězství obhájil Josef Trepesch.
4. listopadu: V kulturním domě Střelnice se konal první ples letošní sezony, který pořádaly neziskové organizace z Kadaně.
5. listopadu: V Kadani se odehráli mladí florbalisté 5. a 6. kolo 2. ligy dorostu. Domácím se dařilo a oba zápasy vyhráli. Snímky jsou z utkání DDM Kati Kadaň-TJ Turnov, které skončilo 9:4.
9.listopadu: V kulturním domě Střelnice se  konaly dvě přednášky nejznámějšího českého rybáře Jakuba Vágnera. Dopoledne pro děti z místních základních škol a večer pro veřejnost. Poutavé vyprávění z expedičních cest bylo doplněno o fotografie, které zároveň promítal a detailně popsal.
14. listopadu: V obřadní síni města přivítal starosta Jiří Kulhánek další nové občánky Kadaně a předal rodičům pamětní medaile, které budou dětem připomínat jejich rodné město.
17. listopadu: V kadaňském lesoparku se uskutečnil „Běh 17. listopadu“.  Hlavní závod mužů do 39 let vyhrál Radek Sedněv z Triatletu KV.
17. listopadu: V kulturním domě Střelnice se uskutečnil cyklistický galavečer, na kterém byly vyhlášeny výsledky letošního ročníku Poháru Peruna.
23. listopadu: V kadaňské nemocnici se uskutečnilo setkání dárců krve, kteří si převzali stříbrné a zlaté Jánského plakety. Připraveny byly také dva Zlaté kříže ČČK třetího stupně za 80 odběrů.
25. listopadu: U příležitosti Dne stavitelství a architektury byli oceněni nejlepší studenti stavební oborů z kadaňské průmyslovky a vyhodnocena soutěž „Dům snů“.
27. listopadu: V knihovně Gymnázia v Kadani uskutečnila beseda s Michaelem Žantovským.  Nechyběly dotazy z řad obecenstva a moderátora Petra Hlaváčka.  Uznávaný diplomat je ředitelem Knihovny Václava Havla v Praze.
30. listopadu: Tradiční zdobení vánočních stromečků na Mírovém náměstí pořádala pro ostatní MŠ Písnička.
30. listopadu: Ve sportovní hale se konal vánoční futsalový turnaj. Družstvo pořádající ZŠ a MŠ při nemocnici Kadaň obsadilo druhé místo. Z vítězství se radoval tým Chomutov B.